Mūsas aptieka kļuvusi vēl ērtāka klientiem

Bauskas Mūsas aptieka pēc remonta kļuvusi estētiski skaistāka un komfortablāka gan klientiem, gan darbiniekiem.

Pirms nepilniem divdesmit gadiem Bauskā tika atvērta Mūsas aptieka, kura sākumā atradās nelielā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī. Kopš 2000. gada tā savus apmeklētājus gaida īpaši šim mērķim celtā namā līdzās Bauskas poliklīnikai un slimnīcai.

Pēc daudziem darba gadiem bija pienācis laiks atsvaidzināt aptiekas telpas, kā arī mēbeles savu laiku jau bija nokalpojušas. Pēc remonta ne tikai telpas kļuvušas krāšņākas un gaišākas, bet arī jauno mēbeļu funkcionalitāte ir tīkamāka gan klientiem, gan darbiniekiem. “Domājot par klientu ērtībām, iekārtojām plašu pašapkalpošanās zonu, kur ikviens var tuvāk iepazīties ar tur izvietoto preci – aptaustīt, izlasīt instruktāžu un mierīgi padomāt, ko labāk iegādāties. Turklāt aptiekā ir paplašināts arī piedāvāto preču sortiments, īpaši ārstnieciskās kosmētikas piedāvājums,” stāsta aptiekas īpašniece Ingūna Ģērmane.

Pārsvarā aptiekas darbinieces ir aktīva dzīvesveida piekritējas – nodarbojas ar nūjošanu, bauda pirts priekus, vismaz reizi gadā kopīgi dodas ekskursijā, kopā svin svētkus. Aptiekas darbinieces arī regulāri izglītojas, jo šajā, tik strauji mainīgajā, laikmetā nemitīgi jābūt lietas kursā par jaunākajiem medikamentiem, ārstniecības metodēm, pētījumiem, jo patiesībā jau visi strādā vienam mērķim – lai pēc iespējas profesionālāk apkalpotu klientu un vajadzības gadījumā sniegtu noderīgu konsultāciju. “Ir patīkami sajust, ka klienti novērtē mūsu darbu un uzticas, ko esam panākušas ar savām zināšanām un laipno izturēšanos,” atzīst aptiekas īpašniece.

Pati īpašniece Ingūna medicīnas virzienu izvēlējusies mammas iespaidā, kura strādāja par medicīnas māsu. “Lai gan mamma gribēja, lai kļūstu par ārsti, es tomēr izvēlējos farmaceites profesiju. Šo gadu laikā esmu sapratusi, ka tā ir bijusi pareizā izvēle. Tā kā pēc dabas esmu samērā komunikabla, man patīk sarunāties ar cilvēkiem, kas šajā profesijā ir svarīgi. Cilvēkiem patīk, ka ar viņiem aprunājas, uzklausa, tā pilnīgāk izprotot viņu vajadzības un vēlmes. Man prieku un gandarījumu sagādā tas, ka varu cilvēkiem palīdzēt, kas, manuprāt, ir pats svarīgākais šajā profesijā,” uzskata Ingūna Ģērmane.