Liepu Zaļā aptieka Saldū kļuvusi vēl zaļāka

Saldus Liepu Zaļā aptieka, kuru pirms vairāk nekā 10 gadiem izveidoja saldeniece Anita Ozoliņa, šopavasar piedzīvoja remontu, kā rezultātā tā kļuvusi daudz pievilcīgāka un ērtāka gan klientiem, gan darbiniekiem.

„Pēc vērienīgā remonta aptieka kļuvusi mājīgāka, var teikt, ka tagad tā izskatās pieaugušāka. Labiekārtotās un izremontētās telpas, kā arī jaunās mēbeles patīk gan mums, gan arī klientiem, no kuriem pēdējā laikā esam dzirdējušas daudz pozitīvu atsauksmju,” atzīst Saldus Liepu Zaļās aptiekas vadītājas vietniece Līga Ozoliņa.

Aptieka, kuras nosaukums un būtība pauž atbalstu „zaļajai domāšanai”, pēc remonta kļuvusi pilnībā zaļa. „Viss ir zaļš,” smaidot saka Līga. Lai gan sortimenta ziņā būtiskas izmaiņas netiek plānotas, jo tas jau šobrīd ir gana plašs, jaunās un ērtās mēbeles veidotas tā, lai ievērojami tiktu paplašināta pašapkalpošanās zona, kur klienti var apskatīt preci tuvāk, iedziļināties tās instrukcijās. „Pamazām cilvēki pierod pie šīs priekšrocības un arvien vairāk to izmanto,” atzīst Līga.

Remonta laikā padomāts arī par darbiniekiem – ērtas un estētiski skaistas ir ne tikai darba telpas, bet arī nelielajam, bet draudzīgajam kolektīvam virtuvē ir iekārtota komfortabla atpūtas zona, kur kopīgi var pusdienas baudīt, jubilejas svinēt vai vienkārši vienam ar otru aprunāties. „Tā kā tikai pagājušajā gadā absolvēju Latvijas Universitātes Farmācijas fakultāti, tad viennozīmīgi jāatzīst, ka manas kolēģes ir pieredzes bagātākas, savukārt mana stiprā puse ir teju kā iegūtās akadēmiskās zināšanas. Tā kā esam laba komanda, tad viena otrai padomu neliedzam, jo strādājam vienotam mērķim – pēc iespējas profesionālāk apkalpot klientus,” atzīst Līga Ozoliņa.