Liepājā var iegādāties pirmās nepieciešamības preces mājdzīvniekiem

“Veselības aptieka” Liepājā, kas gadu gaitā kļuvusi ļoti iecienīta vietējo iedzīvotāju vidū, teju kā paplašinājusi savu pakalpojumu klāstu, un tagad tajā var iegādāties arī pirmās nepieciešamības preces mājdzīvniekiem. 

“Tā kā manā ģimenē aug trīs bērni un mūsu mājās vienmēr ir bijuši dažādi mājdzīvnieki, tad var teikt, ka tieši mīlestība pret mājdzīvniekiem pamudināja apgūt nepieciešamās zināšanas, lai iegūtu sertifikātu, kas ļauj konsultēt klientus un veikt veterināro preču izplatīšanu,” stāsta idejas autore, farmaceita asistente Irina Kašina.

Pateicoties tieši Irinas iniciatīvai, ikviens “Veselības aptieka” apmeklētājs bez vajadzīgajiem medikamentiem sev, bērniem vai kādam radiniekam, aptiekā var iegādāties arī pirmās nepieciešamības preces saviem mīļajiem mājdzīvniekiem. “Tā kā blakus aptiekai atrodas zooveikals, tad cilvēki jau agrāk samērā bieži vēlējās iegādāties dažādas preces. Iesākumā tirgosim tikai pirmās nepieciešamības preces, kā tabletes dzīvnieku attārpošanai, kakla siksnas un pilienus blusu, ērču un utu invāzijas ārstēšanai un profilaksei, kā arī līdzekļus telpu attīrīšanai un aizsardzībai no kukaiņiem (blusām, ērcēm, utīm, skudrām, prusakiem), bet, ja interese būs liela, tad domāsim par preču klāsta palielināšanu. Nākamais solis varētu būt dažādu vitamīnu un uztura bagātinātāju tirdzniecība,” atklāj Irina.

Ikviens mājdzīvnieka īpašnieks tiek aicināts iegriezties “Veselības aptieka”, lai iegādātos ko noderīgu savam mīļotajam mājdzīvniekam un vienlaikus vajadzības gadījumā lūgtu padomu, jo Irinas zināšanas nav tikai teorētiskas – praktiskās iemaņas iegūtas daudzu gadu garumā, rūpējoties par saviem mīļajiem mājdzīvniekiem. Šobrīd viņas aprūpē ir divi kaķi un suns, tāpēc viņa ar prieku ikvienam interesantam sniegs noderīgus padomus un ieteiks, kā labāk rīkoties konkrētā situācijā.