Laipni gaidīti Ezeres aptiekā!

Ezeres aptiekā laipni gaidīts ikviens klients, lai iegādātos nepieciešamos medikamentus, uztura bagātinātājus, medicīniskās preces, vai arī saņemtu profesionālu farmaceitisko konsultāciju pie farmaceitēm Ineses Selickas un Aigas Zariņas.

Kā jau visās aptiekās arī Ezeres aptiekā var iegādāties recepšu un bezrecepšu medikamentus, valsts kompensējamos medikamentus, homeopātiskos līdzekļus, higiēnas preces un pārsienamos materiālus, ārstniecības augu tējas un tēju maisījumus dabas aptiekas cienītājiem, bērnu kopšanas preces, daudzveidīgus uztura bagātinātājus veselības uzlabošanai. Pacientam ir iespēja pasūtīt arī zāles izgatavošanai pēc ārsta receptes un Latvijas Zāļu reģistrā nereģistrētās zāles, ja īpašos gadījumos tās ir izrakstījis ārsts.

Jebkuras nepieciešamās zāles, uztura bagātinātājus vai medicīnas preces iespējams pasūtīt uz nākamo darba dienu pa tālruni: 63842237, e-pasts – ezeresaptieka@aptinfo.lv.

Aptiekā klienti tiek gaidīti pirmdien, otrdien, trešdien un piektdien no plkst.8.30 līdz 16.00, savukārt ceturtdien, sestdien un svētdien aptieka ir slēgta.

Ezeres aptiekā ir pieejamas gan “Mana Aptieka” klientu kartes, gan Dāvanu kartes, ja vēlaties saviem tuviniekiem dāvināt veselību.

Ezeres aptiekas jaunā adrese: Centra iela 4, Ezerē, Saldus novads.