Farmaceita asistente, kuru fascinē un iedvesmo zvaigznes

„Nākamais būs Koka Zirga gads, kurā strādīgie cilvēki tiks dāsni atalgoti. Vairāk nekā citus gadus jāieklausās savā intuīcijā, jo tā pateiks priekšā, kā pareizi rīkoties,” tā par 2014. gadu saka Liepājas aptiekas Laminārija farmaceita asistente Alla Grigorjeva, kuras aizraušanās jau vairāk nekā 20 gadus ir astroloģija.

Kopš skolas gadiem Allai ļoti patīk lūkoties zvaigžņotajās debesīs – tās šķiet nedaudz mistiskas, tās pozitīvi uzlādē un iedvesmo. Tāpēc viņai vienmēr bijusi vēlme par tām kaut ko vairāk uzzināt – pētīt zvaigznājus, vērot kā krīt zvaigznes… Allas bērnības sapni pirms diviem gadiem piepildīja meita, kura no Anglijas mātei atsūtīja tik ļoti kāroto teleskopu, lai kaut nedaudz būtu iespējams pietuvoties šiem fascinējošajiem debesu spīdekļiem.

Apmēram pirms divdesmit gadiem draudzene Allai uzdāvināja astroloģisko kalendāru. „Man šķita ļoti interesanti pētīt, kāda ir planētu ietekme uz cilvēkiem un apkārtējiem notikumiem. Tas pamazām mani vairāk un vairāk ieinteresēja. Kad piedzima meita es daudz pētīju viņas horoskopu, lai labāk saprastu viņu, viņas intereses, talantus. Iegūtās zināšanas man ļoti palīdzēja audzināšanas procesā,” stāsta Alla.

Visas zināšanas Alla ieguvusi pašmācības ceļā, jo esot daudz grāmatu, kā arī internetā pieejamā informācija ir gana plaša. Viņa gan atzīst, ka labprāt pabeigtu astroloģijas skolu, bet šobrīd lielās noslogotības dēļ tādas iespējas nav, bet, kas zina, varbūt vēlāk, jo mācīties jau nekad nav par vēlu.

Pēc Rīgas 1. medicīnas koledžas pabeigšanas Alla uzsāka strādāt Liepājas aptiekas noliktavā, taču viņai ļoti gribējās strādāt tieši aptiekā.  Zvaigznēm labpatikās, ka pirms 20 gadiem Alla satika tagadējo aptiekas Laminārija vadītāju Olgu Atmorsku, kura piedāvāja darbu aptiekā.

„Manuprāt, labākais darbs ir, kad var palīdzēt cilvēkiem, un ja vēl vēlāk atnāk un pasaka paldies – tas ir milzīgs gandarījums,” atzīstas Alla, „tas iedvesmo strādāt vēl un vēl, apgūt jaunas zināšanas, lai pēc iespējas vairāk var palīdzēt.”

Strādājot un dzīvot Liepājas Karostā ir viena liela priekšrocība – jūras tuvums. „Protams, ka darbs ar cilvēkiem paņem daudz enerģiju, tāpēc bieži eju pastaigāt gar jūras krastu, jo jūra nomierina, atjauno enerģiju. Arī pastaigas pa mežu, sēņošana, ogu lasīšana ir lieliska relaksācija. Un, protams, zvaigžņotās debesis, kas burtiski uzlādē ar pozitīvu enerģiju.

„Nevaru nepieminēt arī savas kolēģes. Esam laba komanda, jo izdevies lieliski sastrādāties. Arī, skatoties pēc horoskopa zīmēm, mums ir izcila saderība, tāpēc darbs kopā veicas labi. Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, jo tā ir mūsu dzīve, mēs te dzīvojam un vēlamies, lai visiem ir labi,” atzīst Alla.

Aptiekas Laminārija komandas vārdā visiem mūsu klientiem un avīzes Mana Veselība lasītājiem vēlu veselību, pārticību un mīlestību Jaunajā Zirga gadā. Un neaizmirstiet skatīties uz zvaigznēm, jo tās mums nes veiksmi!