Aptieka, 
kurā tiek gaidīts ikviens

Nelielā, bet klientiem tik ļoti iemīļotā Tumes aptieka Tukuma tirdzniecības centrā Aplis atrodas kopš 2007. gada. Lai gan tās nosaukums radies, pateicoties netālajam Tumes pagastam, cilvēki to mēdz dēvēt arī par Apļa aptieku.

Mana Aptieka Tumes aptiekā, kas atrodas tā saucamajā Tukuma privātmāju un ražošanas uzņēmumu mikrorajonā, var iegādāties visus nepieciešamos medikamentus un medicīnas preces – sortiments ir gana plašs. Šo gadu laikā vietējie iedzīvotāji novērtējuši to, ka vairs nav jāveic paprāvais attālums līdz pilsētas centram, jo savā aptiekā var nopirkt visu nepieciešamo. Vajadzības gadījumā saņemt padomus vai vienkārši aprunāties.

Klienti atzinīgi novērtē gan aptiekas vadītājas Māras Grundānes ievērojamo pieredzi, gan pārējo farmaceišu darbu.  Aptiekā kopumā strādā trīs farmaceites, un darbs viņām ir ne tikai atbildīgs, bet arī interesants – maiņas laikā gan klienti jāapkalpo, gan prece jāpieņem un jāizkārto, gan citi darbiņi jāveic. 

„Tumes aptiekas farmaceites ar ļoti lielu atbildības sajūtu izturas pret ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Lai vēl vairāk uzlabotu savu profesionalitāti viņas nemitīgi apgūst jaunas zināšanas aptieku apvienības Mana Aptieka organizētajos kursos, kur mācās ne tikai par medikamentiem un to iedarbību, bet arī, kā pareizāk apkalpot klientus, kā un kādus jautājumus uzdot, lai pēc iespējas precīzāk varētu konstatēt klienta vajadzību un ieteikt viņam piemērotāko risinājumu,” stāsta Tumes aptiekas īpašniece – farmaceite Agnese Ritene.

Tumes aptiekā iepērkas ne tikai mikrorajona un tuvējo pagastu iedzīvotāji, bet iegriežas arī garāmbraucēji, jo aptieka atrodas netālu no Rīgas – Ventspils šosejas. Lai arī vietējie iedzīvotāji ir īpaši mīļi, farmaceites laipni sagaida un apkalpo jebkuru klientu. „Mēs cenšamies strādāt tā, lai ikviens klients aizietu apmierināts un vēlētos pie mums atgriezties,” atzīst 
Agnese Ritene.